Performance Marketing Day 2015!

Performance Marketing Day 2015!

Performance Marketing Day 2015!

Hızla büyüyen performansa dayalı internet reklamcılığının tüm detayları geçen sene olduğu gibi bu sene de Performance Marketing Day 2015‘de konuşulacak. GelirOrtakları ve Digitouch bünyesinde düzenlenen etkinlik, Webrazzi üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Katılımın özel davetiye ile olacağı Performans Pazarlaması Günü 2015 bu sene Barbaros Point Hotel’de gerçekleşecek. PMD 2014 programı ağırlıklı olarak E-ticaret, Affiliate Pazarlamanın geçmişten günümüze değişimi, Affiliate Pazarlamasında yapılması gerekenler, Retargeting gibi konulardan oluşurken bu sene program ağırlıklı olarak dataya dayalı ve yeniden hedeflemeli reklam yöntemlerinin ve online müşteri kazanma stratejileriyle yayıncıların tecrübelerinin paylaşılacağı oturumlardan oluşacaktır.

200’den fazla konuğun ağırlanacağı etkinlikte yurt içinden ve yurt dışından internet sektörünün önemli isimlerinin katılımıyla, performans pazarlamasında öne çıkan noktaların paylaşılması amaçlanmaktadır. 4 Kasım 2015’te gerçekleşecek etkinlikle sektörün önde gelen isimleriyle bir araya gelerek sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

Programın detaylarını öğrenmek için www.performancemarketingday.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz!