PLATFORM2008 yılında kurulan Digitouch Media Group, performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan, alanında öncü uluslararası bir şirkettir. Bünyesinde; Digitouch Dijital Medya Planlama Ajansı, GelirOrtakları (Performance Network), Adnomia (Programmatic Digital) ve SEO & SEM hizmetleri bulunmaktadır.

Pazarlama hedeflerinize dijital ortamda hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmeniz için çalışan Digitouch, kurulduğu günden bu yana Türkiye'de Performans Pazarlaması alanına öncülük ederek, bu alandaki lider konumunu sürdürmektedir. Digitouch ayrıca belirlenen iletişim hedefleri doğrultusunda medya stratejisi belirleme, pazar araştırmaları yapma, medya planları hazırlama, reklam kampanyalarını yönetme ve optimize etme alanlarında da hizmet vermektedir.

Yunus GÜVENEN

Kurucu Ortak & CEO

2000 yılında Tufts Universitesi’nden Elektronik Mühendisliği bölümünden Suma Cum Laude derecesi ile mezun olmuştur. İş hayatına Koç.net ve Koç Bilişim Grubu bünyesinde iş geliştirme ve Grup Başkanına bağlı proje koordinatörü olarak başlamıştır.

Akabinde DDF ajansında deneyimsel ve yeni nesil pazarlama alanlarında birçok başarılı projeye imza atmıştır ve 2005 yılında mobil katma değerli hizmetler alanında uluslararası lider Buongiorno firmasının Türkiye Kurucularından olmuştur.

Aralık 2007′de Türkiye’de Dijital Performans Pazarlama sektörünü başlatmak ve geliştirmek için Digitouch’u kurmuştur. IAB’nin yönetim kurulu üyelerindedir ve eğitim derslerinde okutman olarak ders vermektedir.

Endeavor Girişimcilik Klübünün seçtiği girişimciler arasındadır. Bilgi ve Bilkent Üniversiteleri’nde dijital pazarlama ve e-ticaret üzerine konuk okutman olarak ders vermiştir

Yunus Güvenen’in ayrıca bugüne kadar yayınlanmış yirmi müzik plağı (EP) bulunmaktadır.

EMRE BURDURLU

Kurucu Ortak & Yönetici

2001 yılı B.Sc The Ohio State University, Makine Mühendisliği mezunudur.

Emre Burdurlu Digitouch Medya Grubu‘nun kurucu ortaklarından ve Digitouch Medya Grubu‘nun markalarından GelirOrtakları‘nın yöneticiliğini yapmaktadır.

GelirOrtakları ile birlikte Türkiye’nin ilk ve en deneyimli ortaklık pazarlaması ağıyla beraber Digitouch’ında network servislerini yönetmektedir.

Emre Burdurlu, Digitouch Medya Grubu‘nun kuruluşundan önce farklı sektörlerde Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır. 2003 – 2007 yılları arasında ENKA Holding’te Proje ve Process optimizasyonu alanında; 2007 – 2009 yılları arasında Capital Partners bünyesinde Proje ve Performans Odaklı Sistemler alanında çalışmalar yapmıştır.

EMRE TEKSÖZ

Yönetici Ortak & CFO

Risk yönetimi, finansal yönetim ve raporlama, iş planlaması ve bütçeleme, M&A, IK süreçleri, vergi ve mevzuata uyum konularında geniş tecrübeye sahip olan Emre, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunudur. Kariyerine Yapı ve Kredi Bankası'nda uzman olarak başlayan Emre, 2002 yılında KPMG bünyesine katılmış ve yaklaşık 10 yıl denetim ve danışmanlık alanlarında görev yapmıştır.

Bu süreçte KPMG Türkiye'nin en büyük denetim projelerini yönetmiş, birçok IPO, seküritizasyon ve due diligence projelerinde görev almıştır.

KPMG Finansal Hizmetler biriminin yöneticiliğini 2,5 yıl boyunca sürdürmüş, iş planlarının hazırlanması ve uygulanması çerçevesinde birçok stratejik projeyi hayata geçirmiştir.

Emre Teksöz, Digitouch Medya Grubu'nun CFO'su olarak görev yapmakta ve ekibiyle birlikte finans, insan kaynakları ve idari işler birimlerini yönetmektedir.

Türk iş dünyasının önde gelen isimleri tarafından kurulan, ekonomik gelişime ivme kazandırmak amacıyla etkin girişimcileri tespit edip destekleyen Endeavor Derneği’nin 36. Uluslararası Seçim Paneli 29 Eylül – 1 Ekim 2010 tarihleri arasında California’da gerçekleşti. Uluslararası Seçim Paneli’nde (USP) sekiz ülkeden 23 şirketi temsilen 35 şirket değerlendirildi. Endeavor’ın 36. Uluslararası Seçim Paneli’nin en önemli özelliklerinden biri katılan şirketlerin yüzde yetmişinin teknoloji sektöründen olmasıydı.

Bu şirketlerden 13 şirketi temsilen 23 girişimci Endeavor Girişimcisi seçildi. İkisi Türkiye’den katılan Digitouch - Yunus Güvenen ve Kokteyl - Erdem Yurdanur oldu. Yeni Endeavor Girişimcisi seçilen Digitouch (Yunus Güvenen) performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan bir ajanstır. Müşterilerinin pazarlama hedeflerine dijital ortamda hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmaları konusunda uzman Digitouch ekibi, GelirOrtakları adı altında kurguladıkları performans tabanlı iş modelinin Türkiye’deki öncü kuruluşudur.

Bu yöntem ile müşteriler ancak bir satış veya hedefledikleri dönüşüm gerçekleştiği zaman reklam bedeli ödemektedir. Digitouch ayrıca belirlenen iletişim hedefleri doğrultusunda şirketler için medya stratejisi belirleme, pazar araştırması gerçekleştirme, medya planı hazırlama, reklam kampanyalarının yönetimi ve optimizasyonu alanlarında hizmet vermektedir.

Adnomia

Programatik online reklam sektöründe dijital kampanya optimizasyonu sağlayan bir markadır.

GelirOrtakları

Türkiye'de internet üzerinden ölçülebilir hedefler doğrultusunda pazarlama çözümleri ve teknolojileri sunan öncü bir markadır.

Medya Planlama
SEO & SEM Hizmetleri

2008 yılında Türkiye’de kurulan performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan alanında öncü uluslararası bir ajanstır.

MÜŞTERİLER

HABERLER

Performance Marketing Day 2015!

Performance Marketing Day 2015!

Hızla büyüyen performansa dayalı internet reklamcılığının tüm detayları geçen sene olduğu gibi bu sene de Performance Marketing Day 2015'de konuşulacak. ...

Devamı...

London Business School MBA Öğrencileri Digitouch’ta!

London Business School MBA Öğrencileri Digitouch’ta!

London Business School MBA öğrencileri “Global Business Experience” akademik programı kapsamında 25 Mayıs tarihinde ofisimizi ziyaret ederek, Digitouch ve ...

Devamı...

Digitouch’tan Kaçuv’a 23 Nisan Desteği!

Digitouch’tan Kaçuv’a 23 Nisan Desteği!

Digitouch grup markası Adnomia, farkındalık yaratmak amacıyla 23 Nisan Çocuk Bayramı haftası boyunca Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na sağladığı online reklam ...

Devamı...

KARİYER

Digitouch, yeni nesil dijital reklam çözümleri alanında Türkiye'nin öncü medya şirketidir. Elliye yakın çalışanıyla Garanti Bankası, Markafoni Grubu, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Türk Hava Yolları gibi Türkiye'nin önde gelen markalarının ve e-ticaret firmalarının, dört yıla aşkın süredir sürekli çözüm ortağıdır.

Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer zeki, çalışkan, motivasyonu yüksek biriyseniz ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp başarılı olmanız çok mümkün.

Digitouch ile tanışmak ve ekibin bir parçası olmak isterseniz ik@digitouch.com.tr adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

Mecidiyeköy Yolu Cad. Şehit Ahmet Sok. Mecidiyeköy İş Merkezi No.4 Kat 13 Mecidiyeköy / İstanbul, Türkiye
T: +90 212 282 4001
F: +90 212 282 4002