PLATFORM

2008 yılında kurulan Digitouch Media Group, performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan, alanında öncü uluslararası bir şirkettir. Bünyesinde; Digitouch Dijital Medya Planlama Ajansı, GelirOrtakları (Performance Network), Adnomia (Programmatic Digital) ve SEO & SEM hizmetleri bulunmaktadır.

Digitouch, 2016 yılında Publicis Grubu tarafından satın alınarak hizmet çerçevesini uluslararası bir platforma taşımıştır.

Pazarlama hedeflerinize dijital ortamda hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmeniz için çalışan Digitouch, kurulduğu günden bu yana Türkiye'de Performans Pazarlaması alanına öncülük ederek, bu alandaki lider konumunu sürdürmektedir. Digitouch ayrıca belirlenen iletişim hedefleri doğrultusunda medya stratejisi belirleme, pazar araştırmaları yapma, medya planları hazırlama, reklam kampanyalarını yönetme ve optimize etme alanlarında da hizmet vermektedir.

Adnomia

Programatik online reklam sektöründe dijital kampanya optimizasyonu sağlayan bir markadır.

GelirOrtakları

Türkiye'de internet üzerinden ölçülebilir hedefler doğrultusunda pazarlama çözümleri ve teknolojileri sunan öncü bir markadır.

Medya Planlama
SEO & SEM Hizmetleri

2008 yılında Türkiye’de kurulan performans tabanlı dijital pazarlama ve medya hizmetleri sunan alanında öncü uluslararası bir ajanstır.

DoubleClick by Google Products
Programmatic Services

MÜŞTERİLER

HABERLER

Performance Marketing Day 2015!

Performance Marketing Day 2015!

Hızla büyüyen performansa dayalı internet reklamcılığının tüm detayları geçen sene olduğu gibi bu sene de Performance Marketing Day 2015'de konuşulacak. ...

Devamı...

London Business School MBA Öğrencileri Digitouch’ta!

London Business School MBA Öğrencileri Digitouch’ta!

London Business School MBA öğrencileri “Global Business Experience” akademik programı kapsamında 25 Mayıs tarihinde ofisimizi ziyaret ederek, Digitouch ve ...

Devamı...

Digitouch’tan Kaçuv’a 23 Nisan Desteği!

Digitouch’tan Kaçuv’a 23 Nisan Desteği!

Digitouch grup markası Adnomia, farkındalık yaratmak amacıyla 23 Nisan Çocuk Bayramı haftası boyunca Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’na sağladığı online reklam ...

Devamı...

KARİYER

Digitouch, yeni nesil dijital reklam çözümleri alanında Türkiye'nin öncü medya şirketidir. Elliye yakın çalışanıyla Garanti Bankası, Markafoni Grubu, Hepsiburada, Gittigidiyor ve Türk Hava Yolları gibi Türkiye'nin önde gelen markalarının ve e-ticaret firmalarının, dört yıla aşkın süredir sürekli çözüm ortağıdır.

Şirket kültürü en önemli değerimizdir. Digitouch için karakteriniz, bilgi seviyenizden daha önemlidir. Eğer zeki, çalışkan, motivasyonu yüksek biriyseniz ve hızlı büyüyen dijital reklam alanında kariyer yapma arzusundaysanız, Digitouch ekibiyle iyi anlaşıp başarılı olmanız çok mümkün.

Digitouch ile tanışmak ve ekibin bir parçası olmak isterseniz ik@digitouch.com.tr adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İLETİŞİM

Levent Mahallesi, Büyükdere Cd. No:193, Beşiktaş, 34330 İstanbul
T: +90 212 315 99 99
http://www.performics.com/tr